Енроксил

ТОЧНО В ЦІЛЬ

Не можна застосовувати одні й ті самі ліки для лікування себе та своєї тварини. Іноді чотирилапим призначають антибіотики, що призначені для людей, але це неправильно, так як вони можуть діяти непередбачувано в організмі тварини. Більш того, більшість препаратів, що призначені для людей, не досліджувалися в якості препаратів для лікування хвороб у тварин і не застосовуються у тварин. Використовуйте саме ветеринарні препарати, так як вони пройшли клінічні дослідження на тих видах тварин, для яких призначені. Ця інформація відображена в інструкції із застосування препарату: при покупці прочитайте інструкцію та зверніть увагу, для яких видів тварин дозволяється застосування даного ветеринарного препарату. Енроксил таблетки зі смаком м’яса застосовують в добовій дозі 1 таблетка на 3 кг маси тіла тварини  для лікування собак та кішок із захворюваннями органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи, інфекціями м’яких тканин і отитами, інфікованими ранами та іншими захворюваннями бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Енроксил таблетки 15 мг зі смаком м’яса застосовують в добовій дозі 1 таблетка на 3 кг маси тіла тварини  для лікування собак та кішок при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи, інфекцій м’яких тканин і отитів, інфікованих ран і інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Інструкція Енроксил 15 мг таб.зі смаком м’яса

Енроксил таблетки 50 мг зі смаком м’яса застосовують в добовій дозі 1 таблетка на 10 кг маси тіла тварини  для лікування собак при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи, інфекцій м’яких тканин і отитів, інфікованих ран і інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Інструкція Енроксил 50 мг таб.зі смаком м’яса

Енроксил таблетки 150 мг зі смаком м’яса застосовують в добовій дозі 1 таблетка на 30 кг маси тіла тварини  для лікування собак при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи, інфекцій м’яких тканин і отитів, інфікованих ран і інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Інструкція Енроксил 150 мг таб.зі смаком м’яса