Рікарфа®

Кожен з нас у певний момент свого життя відчував біль. Біль може заважати нам працювати і може впливати на якість нашого життя. Нервова система у котів і собак дуже схожа на нашу, тому ми можемо припустити, що вони відчувають біль у тих самих випадках, що і люди.

Основна причина незвичної поведінки тварин іноді криється в болі, але тварини, як правило, інстинктивно приховують це. Чи можете Ви розпізнати больові сигнали  своєї кішки чи собаки? Ви  знаєте своїх тварин як ніхто інший, тому відіграєте найважливішу роль в розпізнаванні болю.

Ви ні в якому разі не повинні намагатися самостійно полегшити біль.

Деякі анальгетики для застосування у людей є смертельними для тварин. Отруєння домашніх тварин найчастіше трапляється через те, що йому дають ліки для застосування у людей, що містять парацетамол, ібупрофен, напроксен та ацетилсаліцилову кислоту. Часто це дуже погано закінчується для домашніх тварин.

Тривалість життя котів і собак збільшується.

Дуже часто, як старі люди, так і старі тварини страждають від хронічного болю. Собаки найчастіше, у 80%, страждають від болю в суглобах, що істотно впливає на якість їхнього життя. Захворювання неможливо вилікувати, але можна полегшити за допомогою препаратів, дієти та фізичних вправ. Золотим стандартом терапії є карпрофен.

Рікарфа® розчин для ін’єкцій застосовується собакам та котам внутрішньовенно або підшкірно у дозі 4 мг карпрофену на 1 кг маси тіла.
Собаки: для контролю післяопераційного болю та запалення при проведенні ортопедичних хірургічних втручань та хірургічних операцій на м’яких тканинах (включаючи внутрішньоочні).

Коти: для контролю післяопераційного болю при проведенні хірургічних втручань.

Інструкція РІКАРФА 20 мг таб.зі смаком м’яса для собак
Інструкція РІКАРФА 50 мг таб.зі смаком м’яса для собак
Інструкція РІКАРФА 100 мг таб.зі смаком м’яса для собак

Лікування собак при гострих та хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату та дегенеративних захворюваннях суглобів, при запальних та больових явищах у м’яких тканинах. Підтримуюча терапія під час парентеральної аналгезії у післяопераційний період. Перорально у дозі 2-4 мг карпрофену на 1 кг маси тіла на добу.

Інструкція РІКАРФА розчин для ін’єкцій