Кладакса®

Собаки й коти можуть заражатися різними бактеріальними інфекціями. У разі виявлення інфекції важливо зрозуміти її причину, проте діагностувати її може тільки ветеринар. Радимо звертатися за допомогою до ветеринара, щойно виявите проблему зі здоров’ям домашнього улюбленця.

Залежно від типу бактерій і тяжкості інфекції, ветеринар призначить антимікробне лікування, яке ефективне проти бактерій, що спричиняють інфекцію. Кладакса® — це ефективний антимікробний препарат, призначений для лікування собак і котів від низки бактеріальних інфекцій різних тканин організму. Для успішного лікування будь-якої бактеріальної інфекції важливо, щоб препарат застосовували проти бактерій, чутливих до основних компонентів призначеного препарату.  Інший важливий чинник — щоб препарат використовували відповідно до інструкцій ветеринара. Це означає, що антимікробний препарат потрібно використовувати в потрібній кількості, з потрібним інтервалом і достатньо довго. Деякі протимікробні препарати для домашніх тварин, як-от Кладакса®, випускають у жувальній формі, щоб полегшити лікування та зменшити стрес домашнього улюбленця і його власника. Тому інструкції легше виконувати, і лікування може бути ефективнішим.

Ще одна перевага Кладакси® — поліпшена упаковка, яка захищає вміст від вологи. Волога може негативно впливати на якість активних речовин, а отже, і на результат лікування. Застосовуйте протимікробний препарат тільки після консультації з ветеринаром. Він пояснить усі побічні ефекти й іншу важливу інформацію, яку потрібно знати про лікування.

Кладакса

Увага! Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів зверніться до ветеринара.

Інструкція Кладакса® 40 мг
Інструкція Кладакса® 200 мг
Інструкція Кладакса® 400 мг