Фіприст® Комбо

Який спектр активності даного препарату?

Препарат Фіприст® Комбо активний проти вошей, кліщів та блох на всіх стадіях розвитку (яйця, личинки та лялечки).

Для яких цільових видів призначений даний препарат?

Переконайтеся, що ліки призначені саме для вашого улюбленця: препарат Фіприст® Комбо призначений лише для собак, тоді як Фіприст Комбо для котів та тхорів® можна давати котам і тхорам.

Як застосовувати препарат?

Наносити на ділянку хутра вашого улюбленця між лопатками. Наносити лише на суху шкіру. Не застосовуйте розчин, якщо шерсть вашого улюбленця волога, і не мийте і не дозволяйте улюбленцю митися за два дні до та через два дні після застосування. Ефективність знижується, коли хутро вологе.

Розчин всмоктується в шкіру і повільно вивільнюється з сальних залоз. Використовуйте дозування відповідно до ваги вашого улюбленця.

Якщо ви правильно застосуєте розчин, одна доза захистить вашу тварину протягом одного місяця. Перевага цього препарату полягає в тому, що він діє контактним шляхом (активна речовина вбиває паразита на обробленій шерсті домашнього улюбленця), що істотно зменшує шанси на передачу патогенних мікроорганізмів до вашої тварини.

Увага:

Препарат Фіприст® Комбо можна застосовувати під час вагітності. Фіприст® Комбо призначений лише для собак і не повинен даватися котам і тхорам. Фіприст® Комбо для котів та тхорів® можна давати лише котам і тхорам. Зважте домашнього улюбленця та підберіть рішення, призначене для вашої тварини. Застосовуйте правильну дозу відповідно до ваги улюбленця. Використовуйте одну піпетку лише для однієї тварини. Не діліть піпетку на кількох тварин. Ліки не діють належним чином, якщо вони не застосовуються правильно.

Не застосовувати для цуценят та кошенят віком до 8 тижнів та/або вагою менше 1 кг (коти) / 2 кг (собаки), або тхорам віком до 6 місяців. Якщо є потреба, попросіть свого ветеринара призначити розчин, що містить фіпроніл, доступний у формі спрею, який можна використовувати починаючи з другого дня життя.

Додаткова інформація:

Ще однією перевагою препарату Фіприст® Комбо є гладкі краї піпетки, що забезпечують відсутність пошкодження шкіри під час нанесення. Компанія International Cat Care нагородила препарат Фіприст® Комбо міжнародною нагородою «Легко використовувати» у 2017 році.

Препарат Фіприст® Комбо доступний в одній концентрації для котів і тхорів та чотирьох концентраціях для собак. Коли ви збираєтеся застосовувати препарат для лікування собаки, виберіть правильне дозування з урахуванням ваги улюбленця.

Вага тіла собаки 
2–10 кгФіприст® Комбо S
10–20 кгФіприст® Комбо M
20–40 кгФіприст® Комбо L
>40 кгФіприст® Комбо XL

Фіприст® Комбо для собак вагою від 2 кг до 10 кг застосовується для профілактики та лікування при ураженнях ектопаразитами: блохами, кліщами, волосоїдами. Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту (FAD).
Інструкція ФІПРИСТ® комбо для собак

Фіприст® Комбо для собак вагою від 10 кг до 20 кг застосовується для профілактики та лікування при ураженнях ектопаразитами: блохами, кліщами, волосоїдами. Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту (FAD).
Інструкція ФІПРИСТ® комбо для собак

Фіприст® Комбо для собак вагою від 20 кг до 40 кг застосовується для профілактики та лікування при ураженнях ектопаразитами: блохами, кліщами, волосоїдами. Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту (FAD).
Інструкція ФІПРИСТ® комбо для собак

Фіприст® Комбо для собак вагою від 40 кг до 60 кг застосовується для профілактики та лікування при ураженнях ектопаразитами: блохами, кліщами, волосоїдами. Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту (FAD).
Інструкція ФІПРИСТ® комбо для собак

Фіприст® Комбо для котів та тхорів застосовується для профілактики та лікування при ураженнях ектопаразитами: у котів: блохами, кліщами, волосоїдами; у тхорів: блохами та кліщами. Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту (FAD).
Інструкція ФІПРИСТ® комбо для котів та тхорів