Марфлоксин®

Пам’ятайте, що більшість препаратів для людей не досліджувалися як препарати для лікування хвороб у тварин, тому вони не застосовуються у тварин. Якщо призначено ветеринарний антибіотик, це означає, що він пройшов клінічні дослідження на тих видах тварин, для яких його було призначено. Цю інформацію відображено в інструкції із застосування препарату: перед застосуванням прочитайте інструкцію і зверніть увагу, для яких видів тварин дозволено застосування цього ветеринарного препарату. В інструкції також надано вказівки, коли та як давати лікарський засіб вашому улюбленцю, щоб уникнути неправильного дозування та, як наслідок, розвитку резистентності мікрофлори.

Марфлоксин® таблетки застосовуються для лікування собак та кішок у дозі 1 таблетка на 2,5 кг маси тіла тварини на добу. Собаки: лікування інфекцій сечовивідних шляхів та органів дихання, шкіри та м’яких тканин, спричинених мікроорганізмами, чутливими до марбофлоксацину.

Коти: лікування інфекцій органів дихання, шкіри та м’яких тканин, спричинених мікроорганізмами, чутливими до марбофлоксацину.